Skulptur brons
2016-10-27
414491
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): brons, föreställande stående kvinna, signerad Oscarsson, höjd ca 25 cm