Piedestal med förvaring
2016-10-22
414326
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 19/2000-tal, med förvaring, motiv med musiktema, bl.a. Beatles, höjd ca 155, 24x24 cm
Smärre slitage