Herman Österlund Arild
2016-10-22
414310
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): Motiv från Arild, signerad, olja på pannå, 25,5x33,5 cm