Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
THOMAS HENRIKSSON (född 1964): Figurkomposition, monogramsignerad, olja på duk, ca 36x39 cm
Zustandsbeschreibung
414296
2016-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner