Klubbat för:
6 400 SEK
3 000 SEK
THOMAS HENRIKSSON (född 1964), "Det ljusa huset", monogramsignerad, signerad och betitlad à tergo, olja på duk, ca 52x61 cm
414293
2016-10-26