Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
VINSTÄLL, 2 st, vitmetall resp förgylld, Italien, 1900-talets andra hälft, för 12 resp 6 flaskor, vardera höjd ca 41, 47x21 resp 26x21 cm
414253
2016-10-19