Pierre Olofsson färglitografi
2016-10-19
414148
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 10/5, färglitografi, bär dedikation, ca 18x13 cm