Peter Dahl akvarell
2016-10-19
414111
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Man och kvinna, signerad Peter Dahl, akvarell, ca 75x56 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm