Tema allmoge linfästen
2016-10-20
414091
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINFÄSTEN, 2 st, 1800-tal, genombrutna, skuren dekor, polykromt bemålade, höjd ca 65 resp 66 cm
Bruksslitage