Soffbord 1960-tal
2016-10-19
414076
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD med tidningshylla i rotting, 1960-tal, teak med betsade ben, fothylsor i mässing, höjd ca 57, 88x49 cm
Bruksslitage