Nattduksbord AB Carlström & Co Möbelfabrik
2016-10-19
414074
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1950-tal, fanér i teak, sarg med låda, hyllplan, AB Carlström & Co Möbelfabrik, höjd ca 52, 32x43 cm
Bruksslitage