Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
ADOLPHE MOURON CASSANDRE (Frankrike, 1901-68): "Pathé", signerad och daterad A M Cassandre -32 i trycket, tryckt omkring 1980 av Cassandre´s son, Henri Mouron, affisch, ca 98x66 cm
414056
2016-10-26