Roland Svensson
2016-10-19
414048
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), "Gulklinten" samt "Februaridag", färglitografi, bildmått ca 12x63 cm (rammått ca 31x78 cm) resp 20x34 cm
Osignerade