Ulf Gripenholm färglitografi
2016-10-19
414017
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Badare I, färglitografi, 1983, signerad och numrerad Gripenholm 80/100, 43x55,5 cm
Smärre fläckar