Wassily Kandinsky färglitografi
2016-10-18
413997
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Stars", monogramsignerad och daterad i trycket, färglitografi, ca 52,5x42,5 cm