Tallrikar Kina
2016-10-18
413974
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 5+1+1, 1700-tal, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, diameter 22-23 cm
Nagg och sprickor