Såssnipor 1700-tal i porslin Kina
2016-10-18
413962
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SÅSSNIPOR, 2 st, snarlika, porslin, Kina, 1700-talets slut, dekor i underglasyrblått av flodlandskap, höjd med hänkel 7-7,5 cm
Slitage runt kanter, fotnagg