Oljemålning
2016-10-18
413923
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal):Jordbruk, signerade och daterad Kjell, -23, olja på duk, 120x88 cm