Dosor
2016-10-18
413890
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSOR, 1900-tal, 8 st, bl.a. i form av hundar, längd ca 8,5-14,5 cm
Slitage