Bordspegel Kina
2016-10-18
413819
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSSPEGEL, 1800-tal, Kina, lackarbete, höjd 56x40 cm
Folieringen på glas skadat, lagningar, slitage