Ljusstakar i mässing 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 2+2+1+1, mässing, 1800-tal, 1 par märkt Skultuna Nr 23, höjd ca 16,5-26 cm
Kuntoraportti
slitage
413776
Päivämäärä:
2016-10-18