Trancherbestick
2016-10-17
413748
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRANCHERBESTICK, 2 dlr, silverskaft med förgyllda blad, pärlstavsdekor, importstämplade, längd ca 26-29,5 cm, i etui
Skaft med bucklor