Japanska träsnitt
2016-10-17
413730
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAPANSKA TRÄSNITT, 3 st, 1800-tal, kvinnomotiv, tiggare, ca 25x18 cm vardera, oramade
Slitage, veck