Bord 1900-talets första hälft
2016-10-17
413719
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets första hälft, bemålat, höjd ca 74, 86x60 cm
Slitage, sprickor