Bruno Mathsson
2016-10-17
413708
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, matbord, björk och björkrot, höjd 72, 240x110 cm
Skador, slitage