Laila Prytz oljemålning
2016-10-18
413649
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LAILA PRYTZ (1907-1982): Rött-gtönt-gult, signerad Laila Prytz, olja på duk, 46x38 cm