Severin Nilsson
2016-10-17
413605
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Kvinna på åker, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 50x67 cm
Smärre slitage, mindre hål i duken