Berta Hansson oljemålning
2016-10-17
413563
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTA HANSSON (1910-94): Landskap i skymning, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 23x33 cm