Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, med stenskiva, 1 par, 1900-talets mitt, björk, märkta Svenska Möbelfabriken, höjd ca 70, 42x36 cm
Smärre slitage
413533
2016-10-17