Anita Fröding oljemålning
2016-10-16
413504
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "minne från konstakademin", monogramsignerad, akvarell, ca 44x41 cm