Carl Milles relief i terracotta
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MILLES, Carl (1875-1955): Relief, terracotta, signerad och numrerad C Milles, 40x21 cm
Kuntoraportti
413493
Päivämäärä:
2016-10-16