Bordslampa Daum France
2016-10-16
413431
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAUM FRANCE, bordslampa, 1900-talets andra hälft, signerad EG Daum France 20/370, rödtonat glas, vit plastkupa, höjd 43, dimmer
Fraktbox medföljer, finns på Utlämningen