Golvlampa Art Deco
2016-10-16
413420
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, Art Deco, valnöt, kvadratisk fotplatta, höjd ca 135 cm
Slitage