Golvlampa 1900-talets första hälft
2016-10-16
413414
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, kromad stomme, svartlackerad fot, höj- och sänkbar
Senare el, bruksslitage