Toiletteset Japan 1900-tal
2016-10-16
413374
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASKAR med lock, 2 st, BORSTAR, 2 st, MINIATYRFAT, 2 st, Japan, 1900-tal, lackarbete, askarnas höjd 4-7 cm
Slitage