Toiletteset Japan 1900-tal
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ASKAR med lock, 2 st, BORSTAR, 2 st, MINIATYRFAT, 2 st, Japan, 1900-tal, lackarbete, askarnas höjd 4-7 cm
Kuntoraportti
Slitage
413374
Päivämäärä:
2016-10-16