Holländsk skola
2016-10-19
413369
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (17/1800-tal): Figurscen med sällskap matande barn, olja på duk, ca 50x42 cm
Retuscher