Lennart Jirlow färglitografi
2016-10-19
413352
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936), Restaurangmotiv, signerad och mnumrerad L. Jirlow 322/385, färglitografi, 42x48 cm