Max Ernst färgetsning
2016-10-19
413330
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MAX ERNST (1891-1976), ur Oiseaux en Peril, 1975, signerad och numrerad 88/100, färgetsning med collage, 30x25 cm
Något gulnad