Hans Osswald
2016-10-16
413220
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HANS OSSWALD (född 1919-?): "Mysterie i svart" signerad Hans Osswald, collage/olja på pannå, 60x121 cm
Smärre färgborfall