Ivar Morsing olja
2016-10-16
413176
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009), Figurer Spanien, signerad och daterad I Morsing -52, olja på pannå, ca 19,5x33 cm