Tara koppar
2016-10-15
413156
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TARA, koppar, Asien, 1900-tal, bemålad samt med inläggningar, höjd ca 48 cm
Slitage