Ytterfoder Kina
2016-10-15
413082
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
YTTERFODER MED UNDERFAT, porslin, Kina, 1800-tal, hexagonal form, dekor av pioner och krysantemum samt fåglar i underglasyrblått, höjd ca 31 cm, diameter ca 36 cm
Lagningar