Akvarell Frans Wilhelm Odelmark
2016-10-15
413073
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), I Klosterköket - provsmakning, signerad F.W. Odelmark, akvarell, ca 54x42 cm