Axel Peter tillskriven
2016-10-14
412989
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL PETER (1863-1942): tIllskriven, Stilleben med vinglas, karaff och frukter, olja på duk, 48x59 cm
Smärre ytskador