Igge Karlsson oljemålning
2016-10-14
412973
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IGGE KARLSSON (född 1932): Komposition med fågel, signerad och daterad Igge K -86, olja på duk, ca 100x70 cm