Jan Stenvinkel
2016-10-14
412965
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JAN STENVINKEL (1933-1989): Kustlandskap, signerade Stenvikel, 28/60, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm