Adil Dogancay Turkiet
2016-10-14
412960
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ADIL DOGANCAY (Turkiet, 1900-1990): Landskap, signerad, olja på pannå, 46x60,5 cm