Matskedar teskedar silver England
2016-10-20
412888
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
MATSKEDAR, 4 st., TESKEDAR, 6 st., silver, London 1800-talets början (en matsked 1904), teskedarna med graverad dekor, total vikt ca 378 g
Slitage, graverade initialer