Nisse Zetterberg oljemålning
2016-10-15
412835
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Solig vårvinterdag", signerad och daterad-37, olja på duk, 53x65 cm