Hausser luftvärnssläp
2016-10-18
412818
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HAUSSER LUFTVÄRNSSLÄP, 1930-tal, helt i grålackerad plåt, rörlig lavett med dubbla kulsprutor samt skytt, längd ca 14 cm
Smärre skador